Відвідати анкету користувача Golden Gold Dating   Golden Gold Dating  Дата створення: неділя, 29 березня, 2015 - 20:54

Перше побачення з дівчиною. Про що говорити з дівчиною і правила поведінки на першому побаченні.

Назад
Українська
Перше побачення з дівчиною. Про що говорити з дівчиною і правила поведінки на першому побаченні.

Розглянемо поради бувалих спокусників і правила, які рекомендується дотримуватися на першому побаченні з дівчиною (залежно від конкретної обстановки). 

Прийшов час переходити від теорії до практики. Тим самим неухильно просуватися до наміченої мети. 

• Якщо зазнали невдачі, не переймайся і тим більше не привілей агресію; 
• Намагайтеся бути оригінальним у своїх висловлюваннях і діях, а значить, менше використовуй банальні фрази. Незвичайні підходи дивують, часом навіть шокують і ламають стереотипи ("кришеснос"); 
• Відкидайте думки про можливі дурних вчинків з твого боку під час знайомств. Вони будуть відбуватися все рідше і рідше, у міру зникнення страху перед жінками
• Зберігайте спокій і впевненість у собі. Нехай навіть це буде, по початку, показним твоїм станом. Більше практики і все налагодиться; 
• Не забувайте підживлювати жіноче честолюбство. Будь люб'язним, ввічливим, обдаровуй компліментами; 
• Надайте романтичний характер спілкування і власним образом. Розкажи (придуману або дійсну) романтичну історію, що сталася з тобою недавно; 
• Дотримуючись дистанцію "особистого простору" і не нав'язуючись, Ви виконуєте, тим самим, ще дві умови: "бути тактовним і делікатним"; 
• Дійте впевнено і негайно - майже спонтанно, базуючись на власній проникливості; 
• Дівчина не порахує Вас лицеміром, якщо будете поводитися шанобливо і з повагою не тільки з нею, але й з оточуючими вас людей. Забудьте про власний егоїзм; 
• Говоріть з дівчиною на першому побаченні розмірено, не поспішаючи. Говорячи нескладно; 
• Проявляйте певну завзятість і наполегливість у досягненні мети. Жінки цінують у чоловіках таку якість, як наполегливість. Хоч і можуть сказати у відповідь на це: "боже, як ти мені набрид!". Насправді це величезний комплімент для них; 
• Більше жартів і гумору; 
• Слідкуйте за власним екстер'єром; 
• Акцентуйте свою і її увагу на щирості і дружелюбністі; 
• Попросіть пораду в плані приготування борщу або у виборі подарунка своєї близької знайомої; 
• Ну майте звичку вибачатися; 
• Не втрачайте почуття власної гідності, знайте собі ціну ("не стели" перед дамами).

Перше побачення. 

При зустрічі з дівчиною подаруй їй світлу посмішку і поцілунок в щоку. Тільки після цього не слід скукоживаться і дивитися пробачливим поглядом. Врахуй, що твоя кінцева мета на першому побаченні з дівчиною - солодкий поцілунок в губи. Не питай дозволу, перш ніж перший раз поцілувати дівчину. Це стосовно не тільки поцілунків. Ти вільний робити те, що тобі заманеться, в межах розумного, звичайно. Ясна річ, що подібні природні прояви самця ніяк не повинні принижувати гідності дівчини. Замічена одна закономірність, побачення з дівчиною те саме комп'ютерній грі, якщо ти пройшов певний рівень, не доведеться проходити його знову ("Save game"). Сьогодні перший раз поцілував дівчину - завтра це вже звичайна справа, етап пройдено, штурм наступний. 

Корисно розвіятися в сонячну погоду. Возьми дівчину за руку, якщо ви переходите проїжджу частину, а після відпусти руку. Через невеликий проміжок часу, знову візьми і йди з нею  вже за ручку. 

Щоб прискорити процес вливання в довіру, раджу "зеркалити" ( повторювати )  під час розмови її рухи, жести, пози і т.п. Тільки не занадто відверто, щоб вона не помітила, а то подумає, що ти приколюєшся і ефект буде абсолютно протилежним. 

Що робити, якщо дівчина запізнюється? 
Перш ніж призначити дівчині час побачення, акцентуй її увагу на пунктуальність, а якщо затримується, нехай попередить тебе про це заздалегідь. 

Що робити, якщо дівчина все-таки запізнилася? 
Висловити в делікатній формі, що, мовляв, це прояв неповаги. 

Скільки часу чекати дівчину, якщо вона не прийшла на місце зустрічі в обумовлений час? 
За закінчення п'ятнадцяти хвилин після призначеного часу йди і забудь. 

Зайвий привід наблизитися до дівчини

Тактильний контакт. 

Не соромся зайвий раз провести рукою по її талії, якщо ти, наприклад, пропускаєш Даму вперед біля входу в кафе. Можна виявити зацікавленість до її прикрасам і доторкнутися до мочок вух. Наблизитися і понюхати шию, оцінюючи запах її парфумів і поцілувати в щічку. Подібний ефект несподіванки налаштовує дівчину на секс. Відзначити блиск і шовковистість її волосся, погладжуючи їх. Можна захопитися навіть формою її грудей, але не .... ну, ти зрозумів. Природно виникає питання: "А шльопнути дівчину по попі ...?" Звичайно можна, якщо обережно. Не багато Пані можуть спокійно і з посмішкою відреагувати на подібний "випад". Думаю, ситуація згладиться, якщо ти здивовано запитаєш: "Хіба не ти перед цим перша пльопнула мене?" 

Дівчина (обурено): "Ні. З чого ти взяв? Як ти міг подумати, що я на таке здатна?" 

Ти: "Невже це офіціант намагався зі мною загравати. То-то він на мене так мило поглядав. М-м-м Пустун". 

Про що говорити на першому побаченні

Про що говорити з дівчиною на першому побаченні. 

Побачивши салон краси, розкажи, як робив макіяж і фарбував губи, коли готувався до зустрічі. Запитай, чим вона захоплюється, яку літературу читає, яку музику вона слухаає, чи є у неї домашні тварини. У загальному і цілому, цікався дівчиною. Можеш розповісти їй про свої захоплення. Поділися своїми враженнями від нещодавно переглянутої жалісливої мелодрами, показуючи тим самим, який ти чуттєвий. Можеш обговорити постільні сцени. 
Не май звичку хвалитися своїми досягненнями і вже тим більше в справах "сердечних". Не обговорюй свої минулі стосунки. Але якщо припре, то завжди позитивно відгукувався про своїх попередніх пасій. 

Більше романтики! Розкажи з усіма приємними подробицями любовну історію, яку, нібито, розказала твоя знайома подруга. Зіграй в гру "вірю, не вірю". Розкажи свою історію, знову-таки, з елементом еротики і описом природи якої-небудь екзотичної країни. Дівчина не вирішить, що ти заклопотаний, якщо твоя любовна історія не буде вульгарною. Навпаки, її порушить ця тема. Після чого твої дотики до неї вже не будуть зайвими, розум її затуманиться і буде на потрібній хвилі. 

Як розсмішити дівчину? 

Абсолютно правильне і доречне питання. Адже якщо дівчина буде поруч з тобою перебувати в гарному настрої, вона стане більш підатлива і зговірлива. 

Розсмішити дівчину можна, розповівши їй прикольну життєву ситуацію, наприклад, цей випадок в маршрутному таксі: 
Потрібна хвиля.
Хлопець зупиняє маршрутку і при вході оплачує за проїзд. Водій передає йому здачу, але з його руки випадає монета і провалюється під сидіння, де сиділи дві бабульки. Юнак, метушачись, починає шукати ту копійку і випадково пукає. Почулися помірні усмішки. Одна бабка інший: "І варто через дрібниці так жопу напружувати!". Вибухнув загальний регіт. Хлопець, почервонівши від сорому, просить водія зупинити маршутку і вискакує геть. Через деякий час в ту ж маршутку заходить молода леді. Угледівши хохочущих пасажирів, вона, дивуючись, оглядає себе і думає: "Чи не наді мною вони сміються?". Бабки починають дамі описувати ситуацію, що сталася з хлопцем. Дама заливається сміхом і тут з її носа вилетіла сопля і попала на одну з бабусь. Дама, також просить зупинити маршрутку і виходить з соромом. Пасажири продовжують сміятися. Через хвилину-другу сміх в салоні став затихати. Водій, закурюючи сигарету, відкриває люк над головою. Дбайливо поцікавившись у поруч сидять все тих же бабульок, ставить запитання: "Вам ​​під люком (підлюка) не дме?" І знову в салоні вибухнув гучний сміх пасажирів. Від чого водій, відразу, зметикувавши, що сказав, теж закотився істеричним реготом. 
Через 10 хвилин, у вже майже повну маршрутку сідає черговий пасажир, посівши останнє вільне місце. Слідом за ним ввалюється старушенція з питанням до водія: "Синку, у тебе кінець Цукровий?" (кінцева зупинка - селище "Цукровий"). Пасажири захіхікали. Водій у відповідь: "Не знаю, не пробував!". У салоні пролунав відвертий ржач! Старушенція, оглянувши орлиним поглядом салон, переконалася, що всі місця зайняті. Передає водієві за проїзд зі словами: "Візьми мене стоячи, мілок!". Водій в черговий раз, від від сміху, вивалюється з кабіни і падає в кущі. 

Спонтанні вчинки збуджують дівчат

Як поводитися на першому побаченні з дівчиною? 

Раджу робити несподівані і спонтанні вчинки (поцілунки, обійми, ляпанець по попі, різко взяти на руки) для подальшого настрою дівчини на еротичну хвилю. Реакції будуть самі різні. Так, правильно - це "кришеснос" для дівчини. Їх дуже заводять такі витівки з боку сильної статі. Спонтанність геть вибиває їх з колії. Вони перестають міркувати, що відбувається. У такі моменти можна дозволяти собі багато чого. Але не забувай, що дівчата - тендітні істоти і будь-яку негативну агресію панічно бояться. Тому після чергового твого "​​викидону" можеш так само різко відскочити і продовжити розмову, як ні в чому не бувало і тут же запитати: "ти навіщо зараз накинулася на мене самим безсовісним чином? Попереджати потрібно". Якщо після твоєї репліки ви обидва засмієтеся, прапор вам у руки. Ну, а якщо вона все ще буде в шоковому стані, запитай: "Ти в порядку? А то, ти щойно несподівано в якусь прострацію впала". 

Хочу познайомити тебе з однією грою, яку ти можеш використовувати для спокушання дівчат. Найімовірніше, гра сподобається їм більше, ніж тобі самому. Звичайно, не можна використовувати цей прийом у всіх ситуаціях, але в деяких випадках він надасть величезну допомогу в звабі красуні. 

Гра "Поцілунок на спір". 
Скажи дівчині, з якою ти недавно познайомився, що готовий посперечатися з нею на якусь суму, що зможеш поцілувати її без використання губ або мови. Таку пропозицію звучить дуже інтригуюче. Якщо вона не захоче брати в цьому участь, спробуй іншим способом домогтися бажаного. Наприклад сказавши: "Ну чтож, як хочеш. Давай спробуємо обговорити, як це можна зробити. Ти могла б заробляти непогані гроші, використовуючи цей прикол". Розіграй сценку таким чином, неначе робиш їй послугу, і вона обов'язково погодиться. Далі наблизись до неї, наче емітуючи поцілунок в губи ... Потім зупинись на мить ... і поцілунок її з такою силою і пристрастю, як ніхто і ніколи не цілував її до цього. Якщо відповідь поцілунку не буде, то скажи: "Мене раптом захлеснула хвиля дикої пристрасті. Тепер я твій боржник і зобов'язаний з тобою совокупиться. Тобто, я хотів сказати, розплатитися". Якщо вона поставиться до цього позитивно, то додай: "Відмінно, тепер ти відплати мені тим же". Такий спосіб дуже дієвий і демонструє спонтанну поведінку, непередбачувані вчинки (не плутати з неадекватними), яке збиває з пантелику, іншими словами ошелешує, а потім збуджує жінок. Суцільний "кришеснос" для дівчини. 

Для того, щоб налаштувати дівчину на секс, розкажи їй романтичну історію, яка нібито сталася з тобою (опишу коротко, а деталі додумай сам): 
Поїхав я якось раз зі своєю дівчиною до неї на дачу знайомитися з її батьками. Зустріли нас тепло. Вони виявилися забавними - з почуттям гумору. І ще там була її сестра (молодша - років 19). Така собі "непосида-веселушка". Сестра була не менш красивою і сексуальною (для достовірності використовуй детальний опис деяких моментів). Знаючи про своїх зовнішніх якостях, вона майже відразу почала таємно фліртувати зі мною. За столом, поки інші були захоплені обговоренням актуальних тем, посилала мені запобігливі погляди і мило посміхалася, поправляючи свої прекрасне волосся. Після трапези мені запропонували ознайомитися з околицями навколишньої природи, і ми всі разом вирішили піти до річки. Дівчата пішли переодягатися в пляжний одяг, а я вирішив допомогти батькам прибрати зі столу. Коли я відносив останій посуд на кухню, проходячи гостьову, я побачив сестру, яка розмовляла по мобільному телефону і при цьому, хіхікаючи, піднімалася сходами на другий поверх. Я застиг. Все, що відбувалося поза цього простору, де ми обоє перебували, як ніби кануло в інший вимір. На ній була коротка джинсова спідничка і топік. Помітивши мою присутність, вона уповільнила крок і я побачив її голубенькі трусики (купальник). Ми продовжували дивитися один на одного, не відриваючись. Ось вона вже на другому поверсі, продовжувала тримати однією рукою телефон і вже не реагувала на репліки, що посилаються телефонним співрозмовником, які щойно смішили її. Повільним рух підняла спідничку і, підчепивши пальчиком трусики, зняла їх з себе і кинула мені вниз. Я як очманілий рванув геть з дому, щоб взяти презервативи, що лежали в бардачку мого автомобіля. І тут, на вході стояла моя дівчина задоволена, що я не піддався спокусі. Вона обійняла мене, міцно поцілувала і сказала: "Прости, милий - це була перевірка і ти її успішно пройшов". Потім ще кілька разів вибачалася, помітивши, як я засмутився. 

Ось така прикольна романтична історія. Справа твоя - зробити так, щоб слухач повірив у цю любовну історію або не повірив. У кожному разі підніме настрій, може навіть розсмішить дівчину і вже, точно додасть вашій зустрічі еротичний відтінок і налаштує дівчину на секс. Попроси її розповісти якусь романтичну історію. Може її історія виявиться не менш цікавою. 

Якщо, тебе цікавлять тільки сексуальні відносини і ти не готовий, поки, до серйозних стосунків, скажи їй про це. Запропонуй варіант вільних стосунків, не встановлюючи певних умов. Зрештою, якщо вам обоїм сподобається, то навіщо обмежуватися однією вночі? Не сковують зобов'язаннями після проведеної ночі з нею. Запам'ятай, ніхто нікому нічого не винен. Якщо ти зрозумієш це правило, дівчата самі намагатимуться залучити тебе до серйозних стосунків. І тоді ти сам вирішиш потрібно тобі це чи ні. Так, так! Знову закон домінантності. Вибирати повинен ти, а не тебе.

Платити за дівчину чи не платити? 

Як не привчити даму до грошей. Деякі дівчата самі бажають платити за себе - нехай платять. Не привчай Даму до свого гаманця. Інакше запише тебе у свої спонсори або вирішить, що з цим хлопцем можна непогано провести час в кафе або в ресторані, але до ліжка справа не дійде, абсолютно точно. Або, якщо на першому побаченні з дівчиною ти жодним чином не торкаєшся до неї, і вже тим більше не намагався поцілував, а тільки мило і довго розмовляв, то тебе точно запишуть в "балаболи-співрозмовники", так само як якщо б ти підлягає говорив з нею по телефону. У цих випадках тебе будуть сприймати як подружку. Але справжній "Мачо" загадковий і непередбачуваний, не обділений інстинктами самця. Йому не пристало тріпатися, він чітко знає що йому від життя потрібно. Не намагайся купити її прихильність до себе, запрошуючи в розкішні ресторани і задарівая дорогими подарунками. "Не гроші головне, аби людина була хороша".

Адміністрація сайту

Оцінок ще немає, будьте перші!