Відвідати анкету користувача Golden Gold Dating   Golden Gold Dating  Дата створення: неділя, 29 березня, 2015 - 19:01

Чому деякі жінки, так і залишаються самотні до самої смерті

Назад
Українська
Чому деякі жінки, так і залишаються самотні до самої смерті

Будь-яка дівчина мріє бути коханою, вийти заміж, мати купу діточок і золотистого ретривера на додачу. Багато це мають в тій чи іншій мірі, а хтось в самому розквіті сил сидить і кусає лікті за втраченими можливостями змінити своє життя в сторону сімейного благополуччя. Так в чому ж проблема цілком красивих і розумних жінок. Невже в тому, що за статистикою на 10 дівчат тільки 9 хлопців, з яких ще не все придатні до використання, а вже тим більше до знайомства, побудові побуту і сім'ї. Невже проблема жінок в тому, що у світі все більше поширюється нетрадиційна орієнтація, і можливості у слабкої статі побороти обопільне потяг чоловіків ні? 
Швидше за все, немає. Проблема в самих жінках, які іноді самі того не розуміючи відштовхують своє щастя. І виявляється ось, що потрібно робити, щоб забути, що таке кільце на пальці і штамп в паспорті. Всього лише кілька шкідливих порад, і ви можете вже займати місце на лавці біля під'їзду і заучувати фрази в стилі «А ось у наш час. Ох молодь .. »і так далі. Я думаю, з творчістю під'їзних бабусь знайомий кожен. Ось ці поради (з них можна вибрати всього лише один, щоб стовідсотково читати про заміжжя тільки в романах): 

1.З дитинства, краще раннього, почати мріяти про принца або про Романа Абрамовича. При чому, просто сидіти і мріяти, абсолютно нічого не роблячи для втілення бажань. І забути, що ймовірність таки знайти принца є, взяти ту ж Наталю Водянову, у неї цілий князь, чи хто він там по родоводу. 
2.Там ж в далекому дитинстві можна написати цілий список очікуваних якостей від принца. Все-аж  від манер і закінчуючи смаковими уподобаннями в плані музики. І нехай тільки посміє відрізнятися, все - з очей геть, із серця геть! Відразу! 
3. Девізом по життю повинна бути фраза: «Я завжди права. І якщо ти думаєш, що я не права, дивись пункт перший ». Твої життєві цінності повинні бути понад цінностей інших людей, особливо чоловіків. Ніяких компромісів у житті. 
4.Заведіть собі подругу, і чим вона буде красивіше, тим краще. Беріть її з собою всюди, особливо в чоловічі компанії, щоб процес природного відбору сам вас обійшов стороною. 
5.Проводіть якомога більше часу з подругою, а краще на роботі, а після роботи в обнімку з телевізором. Обов'язковою фактором у всіх випадках повинен бути фастфуд, адже від нього абсолютно не повніють, від нього калорії відразу йдуть у ваш бюстгальтер. При чому, фастфуд повинен бути покупним, а краще - замовленим на будинок, адже виходити на вулицю зайвий раз - це марна трата часу. 
6.Забудьте, як готуються щось. Вроджений інстинкт поварешки залиште домогосподаркам і кухарям в ресторанах. Куховарську книгу можете порвати на дрібні частини і покласти в лоток кішці. Вам все одно не потрібно - а кішці приємно. Адже відтоді як ви почали уникати великих скупчень людей, кішка і призабула, що таке наповнювач, а тут такий бонус.
7.Перечітайте психологічні терміни і зупиніться на одному з них-«песимізм». Він повинен стати вашим девізом. Подумки розфарбуйте своє життя в сірий колір і жалійте себе, жалійте. Заплачте в будинку всі подушки, всі жилетки подруг, красивих подруг, заробіть синці під очима і в світ, з таким сумно-кислим обличчям з припухлостями, щоб всі чоловіки автоматично збігали побачивши вас. І щоб думки не було з вами познайомитися. 
8.Обходіте стороною салони краси. Нехай туди ходять метросексуали і моделі, вони працюють особою, їм то важливіше. Про апгрейд гардероба я взагалі мовчу, спідниця з пострадянських часів і калоші без каблуків і понині залишаються головним трендом всіх показів і сезонів. Журнал «Vogue» і «Добрі поради» залиште вищепереліченим, їм знову ж важливіше. А ти і так модна! 
Забудь слово з п'яти букв (це те, яке «дієта»), замість нього введи в лексикон нове «козли». Це буде синонім до слова "чоловік", а раз вони такі, навіщо заводити собі його, адже у тебе вже є кішка. Всіх не прогодувати. 
9.В компаніях чоловіків залиште собі роль всезнайки і гордою одинаки. Нехай вони будуть поневолені вашим інтелектом. Будь-які спроби до знайомства і флірту настрого припиняйте і телефонуйте «02», адже до вас вже доторкнулися, а це домагання. 
10.Всіх навколишніх чоловіків роби своїми друзями. Всіх. Адже секс з одним - це так неправильно, а вже про відносини - хто б сперечався! 
11.Якщо заводиш відносини-заводь їх тільки з жонатими. І вір, беззаперечно вір, що настане день його розлучення (настання апокаліпсису раніше 2012 і то можливо з більшою ймовірністю). При чому якщо вже один одружений був, не варто зупинятися-один з них обов'язково кине кучеряву дитину та дружину-квочку заради тебе. 
12.Добре би ще жити чужим життям, щоб усім всюди допомогла, всім порадила, з дитиною посиділа, і ввечері чаї поганяла. Будь всім жилеткою, свахою. Про себе забудь. Допомагати людям - найвище щастя! 
13.Вступи в суспільство феміністок. Напиши їх саме люте гасло і наклей на заднє скло машини. Ні машини - не проблема, купи книгу «Як стати стервом за 15 днів» і блищати обкладинкою в метро і автобусах, чоловіки не залишаться байдужими. 
Прочитали? А тепер швиденько все забули, щоб ваше життя не пішло не під укіс, а тільки вгору, залишаючи жінок, які поводяться подібним чином далеко позаду!

Адміністрація сайту

Оцінок ще немає, будьте перші!